top of page

Državno Člansko Klubsko prvenstvo 2023

Ekipa Centra Moderne odbojke

27. avg. 2023

Klub Moderne odbojke osvojil 2. mesto na prvem državnem članskem klubskem prvenstvu v Sloveniji
Klub Moderne odbojke zasluženo na drugem mestu na prvem državnem klubskem prvenstvu v Sloveniji


Datum: 27. avgust 2023


Naš klub Moderne odbojke je sodeloval na zgodovinskem prvem državnem klubskem prvenstvu v Sloveniji, ki je potekalo 27. avgusta 2023 v Športnem parku Ludus. Z izjemno predstavo smo zasedli odlično 2. mesto, s kapetanom Miho Plotom na čelu ekipe. Kljub ostremu tekmovanju smo ponosni, da smo bili del te pomembne prelomnice v slovenskem športu. Čestitke našim igralcem in hvala vsem, ki so nas podprli!


Klub Moderne odbojke se zahvaljuje vsem, ki so nas podpirali na tej nepozabni športni avanturi. Obljubljamo, da se bomo še naprej trudili in si prizadevali za vrhunske dosežke na prihodnjih tekmovanjih. Hvala vsem, ki ste nas podprli!


Če želite izvedeti več o našem klubu in ostati na tekočem z našimi prihodnjimi dogodki in dosežki, spremljajte našo spletno stran in družabna omrežja. Skupaj smo močnejši!


Hvala, ker ste z nami,

Ekipa Moderne odbojke

bottom of page